Содржини

18.03.2024   Вести

ФОТО: Македонија до 21 ги стартуваше подготовките за квалификациските дуели со Гибралтар и Шведска

Младата репрезентација на Македонија до 21 година официјално ги започна подготовките за претстојните предизвици од мартовскиот циклус квалификации за пласман на Европско првенство кое ќе се одржи во Словачка 2025 година.

Календар
А репрезентација