Содржини

27.03.2024   А репрезентација - Вести

„Анталија Куп 2024

Младата репрезентација на Македонија до 18 години одигра нов добар натпревар и ја забележа втората победа во рамките на силниот меѓународен турнир „Анталија Куп 2024".

14.03.2024   А репрезентација - Вести

Благоја Милевски го објави списокот со повикани фудбалери за мечевите со Молдавија и Црна Гора

Милевски: Натпреварите против Молдавија и Црна Гора ни се многу важни во подготовките за следните квалификации, со посебен акцент на зајакнување на добрата атмосфера и заедништво.

Календар
А репрезентација