Содржини

09.03.2021   Репрезентации - Футсал

Футсал репрезентацијата на Македонија убедливо поразена од Србија

Македонската футсал репрезентација загуби убедливо со 6:1, од одличната селекција на Србија во четвртото коло од квалификациската група за пласман на Европското првенство.

Календар
А репрезентација