Содржини

20.03.2022   Галерија

ФОТО: Собир на репрезентацијата на Македонија до 21 година

Нашите млади фудбалери заедно со селекторот и неговиот стручен тим денеска во хотел Парк го имаа собирот со кој означија официјален почеток на подготовките за двата меча од квалификациите против Србија и Фарски Острови.

Календар
А репрезентација