Најди клуб блиску до тебе
Актуелности
Делегирање

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари.

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија.

05.04.2024    Вести

Македонија славеше против Летонија

Женската репрезентација славеше во воведното коло од Лига на нации против Летонија на гости.
Календар на меѓународни натпревари Кликни за повеќе
А репрезентација