Резултати Б - тимови 3 коло

Објавено на 07 Октомври, 2014 во Млади делегирањеФК Работнички - ФК Вардар 2:0
ФК Пелистер - ФК Шкендија 1:1
ФК Металург - ФК Силекс  се игра на 09.10.2014   
   
Актуелности

16.04.2024    Вести

ФФМ и федерациите од регионот со безусловна поддршка за Александар Чеферин

На регионален состанок во Тирана, асоцијациите од Југоисточна Европа дискутираа за различни прашања и предизвици. Безусл...

Календар
А репрезентација