Распоред за селектирање на фудбалери родени 2006 година за спортската Академија

Објавено на 06 Мај, 2019 во Вести, Фудбалска академија


Во продолжение распоредот за селектирање на фудбалери родени 2006. година за учебната година 2019/2020 во спортската Академија:

СЕЛЕКТИРАЊЕ 2019 - ФУДБАЛЕРИ РОДЕНИ 2006.pdf    
   
Актуелности

20.05.2024    Вести

31 финале во Купот на Македонија. Тиквеш и Воска Спорт во битка за својот прв трофеј

Влезници за натпреварот може да се купат по цена од 200 денари преку продажната мрежа на МКТickets....

Календар
А репрезентација