Парови за 1/4 финални натпревари Куп Жени, 2020/21

Објавено на 09 Април, 2021 во Куп жени


На денешниот ждреб одржан во Куќата на фудбалот беа извлечени паровите од 1/4 финале на Женскиот Куп:

ЖФК СЦ Истатов 2015-ЖФК Деспина

ЖФК Атлетико-ЖФК Топ Гол

ЖФК Каменица Саса-ЖФК Тиверија

ЖФК Шкендија-ЖФК Асс Унитед

Натпреварите се закажани за 14 април 2021 година со почеток од 13.00 часот.
   
   
А репрезентација