Извлечени паровите за четвртфиналето од Купот на Македонија во младински категории

Објавено на 29 Февруари, 2024 во Вести


Денеска во просториите на Фудбалската федерација на Македонија се одржа ждрепка на која беа извлечени паровите за четвртфинале во рамките на Купот на Македонија за млади категории.

Во продолжение може да ги погледнете извлечените парови

2 -ЖРЕБАЊЕ КУП 1-4 ФИНАЛЕ КАДЕТИ-МЛАДИНЦИ -ПИОНЕРИ -ПОМ.ПИОНЕРИ 2023-2024.doc    
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација