Гласајте за најдобрите во македонскиот фудбал за сезона 2018/19

Објавено на 05 Декември, 2019 во Вести


И оваа година Фудбалската Федерација на Македонија го организира традиционалниот гала настан, Најдобрите во Македонскиот Фудбал за сезона 2018/19.

Со цел да дадете свој придонес во изборот на најдобрите, можете да гласате на анкетата: Create your own user feedback survey


   
   
Актуелности
Календар

07 Окт

16:00 Фарски Острови - Македонија
    У21 квалификации за Европско

08 Окт

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

11 Окт

20:45 Македонија - Германија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација