Фото: Последниот тренинг пред Летонија

Објавено на 20 Март, 2019 во Вести, Вести


А репрезентацијата на Македонија го одржа последниот тренинг пред утрешниот натпревар со Летонија во квалификациите за пласман во ЕУРО 2020.
   
   
А репрезентација