ФФМ Академија - генерација 2010.

Објавено на 09 Јуни, 2023 во Вести, Фудбалска академија


Во продолжение, конечниот список на примени кандидати за ФФМ / УЕФА академијата, генерација 2010.

Конечен список - ФФМ УЕФА паралелка, генерација 2010. .docx    
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација