Делегирање Втора МФЛ Исток и Запад, 26 коло, сезона 2017/18

Објавено на 11 Мај, 2018 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ Исток и Запад, 26 коло, сезона 2017

26 коло Втора МФЛ Исток.pdf 

26 коло Втора МФЛ Запад.pdf    
   
Актуелности
Календар

07 Окт

16:00 Фарски Острови - Македонија
    У21 квалификации за Европско

08 Окт

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

11 Окт

20:45 Македонија - Германија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација