Делегирање млади категории

Објавено на 24 Април, 2014 во Млади делегирање

Во продолжение можете да го погледнете делегирањето за натпреварите од младите категории

Delegirawe-sudii-24-Коло-Mladinci-Кадети-1-2.pdf

Delegirawe_sudii_24_Коло__Pioneri_-Pom-Pioneri.pdf

17-КОЛО-МЛАДИНЦИ-КАДЕТИ-1.pdf

13-КОЛО-ИСТОК-ДЕЛЕГ.pdf

16-ПИОН-ПОМЛАД-ПИОН-ЗАПАД.pdf   
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација