Делегирање 3 коло Прва Футсал Лига

Објавено на 03 Октомври, 2014 во Прва футсал лига


Во прилог делегирањето за 3 коло од Прва Футсал Лига за натпреварувачка сезона 2014/15:

Делегирање 3 коло Прва Футсал Лига.pdf    
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација