Делегирање 25 коло Втора МФЛ, Исток и Запад, сезона 2017/18

Објавено на 04 Мај, 2018 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ 25 коло Исток и Запад

25 коло Втора МФЛ Исток.pdf 

25 коло Втора МФЛ Запад.pdf    
   
Актуелности
Календар

07 Окт

16:00 Фарски Острови - Македонија
    У21 квалификации за Европско

08 Окт

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

11 Окт

20:45 Македонија - Германија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација