Делегирање 14 коло Втора Лига Исток и Запад, сезона2017/18

Објавено на 22 Ноември, 2017 во Втора МФЛ


Во прилог делегирањето на судии и службени лица за натпреварите од 14 коло во Втора Лига Исток и Втора Лига Запад, натпреварувачка сезона 2017/18:

14 коло Втора МФЛ Исток.pdf 

14 коло Втора МФЛ Запад.pdf    
   
Актуелности

20.05.2024    Вести

31 финале во Купот на Македонија. Тиквеш и Воска Спорт во битка за својот прв трофеј

Влезници за натпреварот може да се купат по цена од 200 денари преку продажната мрежа на МКТickets....

Календар
А репрезентација