Делегирање 11 коло Прва ЖФЛ, 2020/21

Објавено на 06 Ноември, 2020 во Прва ЖФЛ


Во продолжение делегирањето на судии и службени лица за 11 коло од Прва ЖФЛ, за натпреварувачка сезона 2020/21:

Делегирање на службени лица-Прва ЖФЛ 11 коло.pdf    
   
Актуелности
Календар

07 Окт

16:00 Фарски Острови - Македонија
    У21 квалификации за Европско

08 Окт

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

11 Окт

20:45 Македонија - Германија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација