Делегирање 10 коло Втора МФЛ Исток и Запад, 2020/21

Објавено на 05 Ноември, 2020 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето на судии и службени лица за 10 коло од Втора МФЛ Исток и Запад, за натпреварувачка сезона 2020/21:

10 коло Втора МФЛ Запад Сл. лица.pdf 

10 коло Втора МФЛ Исток Сл лица.pdf    
   
Актуелности
Календар

07 Окт

16:00 Фарски Острови - Македонија
    У21 квалификации за Европско

08 Окт

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

11 Окт

20:45 Македонија - Германија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација