Делегирање - 1/8 финале, Куп на Македонија

Објавено на 19 Октомври, 2020 во Куп на Македонија


Во продолжение, листа со официјалните лица за натпреварите од 1/8 финалето од Купот на Македонија:

Осминафинале, Куп на Македонија - Официјални лица.pdf    
   
А репрезентација