1/2 финале Куп Жени, реванш

Објавено на 09 Мај, 2014 во Куп жени

Во продолжение можете да го погледнете делегирањето за 1/2 финалниот реванш натпревар на женскиот куп


куп.pdf    
   
Актуелности

20.05.2024    Вести

31 финале во Купот на Македонија. Тиквеш и Воска Спорт во битка за својот прв трофеј

Влезници за натпреварот може да се купат по цена од 200 денари преку продажната мрежа на МКТickets....

Календар
А репрезентација