Делегирање 33 коло Прва МФЛ

Објавено на 14 Мај, 2014 во Прва МФЛ

Во продолжение можете да го погледнете делегирањето за 33 коло од Првата Македонска Фудбалска Лига:

Во продолжение можете да го погледнете делегирањето за 33 коло од Првата Македонска Фудбалска Лига:

33 коло Прва МФЛ.pdf    
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација