Делегирање 11 коло Прва МФЛ, 2020/21

Објавено на 05 Ноември, 2020 во Прва МФЛ


Во продолжение делегирањето на судии и службени лица за 11 коло од Прва МФЛ, за натпреварувачка сезона 2020/21:

11 коло Прва МФЛ Сл.лица.pdf    
   
Актуелности
Календар

07 Окт

16:00 Фарски Острови - Македонија
    У21 квалификации за Европско

08 Окт

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

11 Окт

20:45 Македонија - Германија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација