Përmbajtje

31.08.2015   Reprezentacionet - Deri më 21 vjet

Përfaqësuesja U 21: Kemi ardhur për fitore!

Në vigjilie të ndeshjes kualifikues më 5 shtator në qendrën stërvitore ‘Petar Miloshevksi’ përfaqëusesja U 21 e Maqedonisë do të zhvillojë ndeshje kundër Ukrainës, në kuadër të xhiros së dytë të kualifikimeve për Kampionatin Evropian që në vitin 2017

25.08.2015   Reprezentacionet - Deri më 21 vjet

Bllagoja Milevski publikoi listën e futbollistëve për ndeshjet me Ukrainën dhe Australinë

Seleksionuesi i përfaqësueses U 21 të Maqedonisë, Bllagoja Milevski ka publikuar listën e futbollistëve te të cilët do të llogarisë në ndeshjen kualifikuese kundër Ukrainës me 5 shtator dhe asaj kontrolluese me Australinë dy ditë më vonë.

20.08.2015   Reprezentacionet - Deri më 21 vjet

Bllagoja Milevski: Kemi të drejtë të shpresojmë në punë pozitive

Përfaqësuesja e Maqedonisë U 21 më 5 shtator në qendrën stërvitore ‘Petar Milloshevski’ përballë Ukrainës do të zhvillojë ndeshjen e xhiros së dytë të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

18.08.2015   Reprezentacionet - Deri më 17 vjet

U-16: Përfaqësuesja e Maqedonisë mundet në Qipro

Përfaqësuesja e U 16 e Maqedonisë humbi 3:2 në ndeshjen kontrolluese me Qipron.

03.07.2015   Reprezentacionet - Fustsall

Përfaqësuesja A e futsallit të Maqedonisë në grup kualifikues me Italinë dhe Sllovakinë

Përfaqësuesja e Maqedonisë në futsall mësoi emrat e kundërshtarëve në kualifikimet për Kampionatin Botëror që në vitin 2016 do të zhvillohet në Kolumbi.

20.04.2015   Reprezentacionet - Reprezentacioni A I Femrave

Përfaqësuesja A e femrave do të luftojë për kualifikim në Kampionatin Evropian në Holandë 2017

Përfaqësuesja A e Maqedonisë është në Grupin 1 për kualifikimet për Kampionatin Evropian që vitin 2017 do të zhvillohet në Holandë.

09.04.2015   Reprezentacionet - Deri më 17 vjet Femra

Përfaqësuesja U 16 e fermave fiton vendin e parë në turneun zhvillues në Mal të Zi

Përfaqësuesja e futbollit U 16 për femrave ka fituar vendin e parë në turneun zhvillues të UEFA-së që u zhvillua në Mal të Zi, në konkurencë të vendaseve, Lihtenshtajnit dhe Luksemburgut.

07.04.2015   Reprezentacionet - Deri më 17 vjet

Fitore e re e përfaqësueses U 16 të femrave të Maqedonisë

Përfaqësuesja e femrave U 16 e Maqedonisë shënoi fitore të re në kuadër të xhiros së dytë të turneut zhvillues të UEFA-së që zhvillojhet në Mal të Zi. Të përzgjedhurat e Kiril Izovit fituan 4:1 përballë Lihtenshtajnit.

06.04.2015   Reprezentacionet - Deri më 17 vjet Femra

Triumf bindshëm i përfaqësueses së femrave U 16 kundër Luksemburgut

Përfaqësuesja e femrave U 16 të Maqedonisë shënoi fitore 5:1 përballë Luksemburgut në xhiron e parë të turneut zhvillues të UEFA-së që zhvillohet në Mal të Zi.

06.04.2015   Reprezentacionet - Deri më 17 vjet Femra

Përfaqësuesja e femrave U 16 do të merr pjesë në turne zhvillues në Mal të Zi

Përfaqësuesja e femrave U 16 të Maqedonisë prej 6 deri më 9 prill do të merr pjesë në turneun zhvillues të UEFA-së, që do të zhvillohet në Mal të Zi.

Kalendar
Reprezentacioni A