Përmbajtje

30.03.2015   Reprezentacionet - Deri më 21 vjet

Slloveni-Maqedoni 1:1, ndeshje e shkëlqyeshme e përfaqësueses U 21

Përfaqësuesja U 21 e Maqedonisë luajti baraz 1:1 kundër Sllovenisë në ndeshjen kontrolluese të zhvilluar në teren mysafir në Celje.

22.03.2015   Reprezentacionet - Fustsall

Kualifikimet për KE në futsall: Në fund vendi i tretë për Maqedoninë

Përfaqësuesja e futsallit të Maqedonisë nuk ka arritur të kualifikohet në balotazhin për kualifikim në Kampionatin Evropian që do të zhvillohet vitin e ardhshëm.

19.03.2015   Reprezentacionet - Deri më 21 vjet

Milevski: ‘Jemi të dobësuar, por besojmë në forcën tonë’

Seleksionuesi i përfaqësueses U 21 të Maqedonisë, Bllagoja Milevski ka publikuar listën e futbollistëve për ndeshjen e 30 marsit me Slloveninë në Celje.

19.03.2015   Reprezentacionet - Deri më 19 vjet

Maqedoni U 19 do të zhvillojë dy ndeshje kontrolluese me Qipron

Përfaqësuesja U 19 e Maqedonisë (të lindur në vitin 1997) në 24 dhe 26 mars do të zhvillojë dy ndeshje kontrolluese me Qipron U 19 në terenet e qendrës stërvitore ‘Petar Milloshevski’ në Shkup.

17.03.2015   Reprezentacionet - Fustsall

Skenderovski: Mundësia e kësaj gjenerate

Përfaqësuesja A e futsallit të Maqedonisë të mërkurën në orën 19:00 në qendrën sportive ‘Boris Trajkovski’ do të zhvillojë ndeshjen kualifikuese kundër Hungarisë, në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian.

06.03.2015   Reprezentacionet - Deri më 21 vjet

Milevski: Sllovenia është test i vërtetë, ndjekim reprezentuesit potencial

Përfaqësuesja U 21 e Maqedonisë më 30 mars në Celje me fillim në orën 15:00 do të zhvillojë ndeshje kontrolluese kundër përfaqësueses vendase, Sllovenisë.

26.02.2015   Reprezentacionet - Deri më 19 vjet

Maqedonia U 19 mundet 4:1 nga Turqia

Përfaqësuesja U 19 e Maqedonisë ka zhvilluar ndeshje kontrolluese kundër Turqisë. Në teren mysafit në Stamboll shpresat e vendit pësuan disfatë me rezultat 4:1.

Kalendar
Reprezentacioni A