МК
EN
SQ
0.0718
Kërko
Registration
Log in
Ballina
Dokumentacione dhe rregullore
Formularët
Rregulloret
Vendimet
UEFA dhe FIFA rregulloret
Licencimi
Propozicione
Dokumentet
Delegimet
Liga e Parë e Maqedonisë
Liga e Dytë e Maqedonisë
Kupa e Maqedonisë
Ligat e të Rrinjëve
Delegimet tek të Rrinjët
Kupa e të Rrinjëve
Liga e Parë e Femrave
Kupa e Femrave
Liga e Parë e Futsallit
Liga e Dytë e Futsallit
Mak Futbolli
Mak Futbolli 2022
Mak Futbolli 2021
Mak Futbolli 2020
Mak Futbolli 2019
Mak Futbolli 2018
Mak Futbolli 2017
Mak Futbolli 2016
Mak Futbolli 2015
Mak Futbolli 2014
Mak Futbolli 2013
Mak Futbolli 2012
Mak Futbolli 2011
Mak Futbolli 2001-2010
Mak Futbolli 1993-2000
Barazi
Anti Dopingu
Biletat
Galeria
FFM
Për ne
FFM
Historia
Aset e Futbollit
Statuti i FFM-së
Struktura e FFM-së
Kontaktet
Lajme
Reprezentacioni A
Futbollistët
Stafi Teknik
Statistika
Stadiumet
Kualifikimet për EURO 2016
Lajme
UEFA Liga e Kombeve
Reprezentacionet
Deri më 21 vjet
Deri më 19 vjet
Deri më 17 vjet
Reprezentacioni A I Femrave
Deri më 19 vjet Femra
Deri më 17 vjet Femra
Fustsall
Deri më 21 vjet Futsall
Kompeticionet
Liga e parë e Maqedonisë
Liga e dytë e Maqedonisë
Ligat e treta
Liga e tret jug-perëndim
Liga e tret perëndim
Liga e tret lindje
Liga e tret jug-lindje
Liga e tret veri
Liga e tret REGIONI QENDRORË
Ligat e të rrinjëve
Liga e parë e të rrinjëve-Super liga
Liga e parë e kadetëve-Super liga
Liga e parë e pionerëve-Super liga
Liga e parë e pionerëve të rrinjë-Super liga
Liga e dytë e të rrinjëve
Liga e dytë e kadetëve
Liga e dytë e pionerëve
Liga e dytë e pionerëve të rrinjë
Liga regjonale e pionerëve lindje
Liga regjionale e pionerëve të rrinjë lindje
Liga regjionale e pionerëve perëndim
Liga regjionale e pioneëve të rrinjë perëndim
Liga e parë e femrave
Liga e parë futsall
Liga e dytë futsall
Kompeticioni i kupës
Kupa e Maqedonisë
Kupa e të rrinjëve të Maqedonisë
Kupa e kadetëve të Maqedonisë
Kupa e Pionerëve të Maqedonisë
Kupa e pionerëve të rrinjë të Maqedonisë
Kupi i femrave të Maqedonisë
Kupa e futsallit të Maqedonisë
Projektet
Ligat e Fëmijëve
Live Your Goals
Infrastrukture
Kompeticioni i kupës
Edukime
Seminare
Strategjia Kombëtare
Akademia e Futbollit
FOTO - Maqedonia U21 nis përgatitjet për ndeshjet ndaj Gjibraltarit dhe Suedisë
Maqedonia U21 nis përgatitjet për ndeshjet me Gjibraltarin dhe Suedinë
Dragan Siljanoski zyrtarisht emërohet drejtor i përfaqësueses U21 të Maqedonisë
Bllagoja Milevski publikon listën për dy ndeshjet kontrolluese ndaj Moldavisë dhe Malit të Zi
Kerko klub afër teje
Aktuale
Delegimet
18.03.2024
Lajme
FOTO - Maqedonia U21 nis përgatitjet për ndeshjet ndaj Gjibraltarit dhe Suedisë
18.03.2024
Lajme
Informacione për shitjen e biletave të ndeshjeve të përfaqësueses U21 ndaj Gjibraltarit dhe Suedisë
18.03.2024
Lajme
Maqedonia U21 nis përgatitjet për ndeshjet me Gjibraltarin dhe Suedinë
18.03.2024
Lajme
Dragan Siljanoski zyrtarisht emërohet drejtor i përfaqësueses U21 të Maqedonisë
17.03.2024
Lajme
Rezultatet e xhiros së 17-të nga Liga e Parë e femrave
15.03.2024
Lajme
Maqedonia U16 do të luaj dy ndeshje kontrolluese ndaj Austrisë
08.03.2024
Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Maqedonisë
06.03.2024
Orari i ndeshjeve të rrethit të tretë në Ligën e Parë
20.02.2024
Prezantohet ideja dhe plani për brendimin dhe njohjen e Ligës së Parë të Futbollit për Femra
04.12.2023
Xhiroja e 17-të në LPFM
27.10.2023
Hidhet shorti për 1/4 e finales në Kupën e Maqedonisë
26.09.2023
Hidhet shorti për 1/8 e finales të Kupës së Maqedonisë
29.08.2023
Hidhet shorti për edicionin e ri të Kupës së Maqedonisë
04.08.2023
Liga e Dytë: Bellasica kundër Pelisterit në Strumicë, Besa mysafirë në Koçani
27.07.2023
Hidhet shorti për sezonin e ri në Ligën e Parë
26.07.2023
Kompletohet procesi i licencimit, nesër hidhet shorti për sezonin e ri
23.07.2023
Mbledhje me përfaqësuesit e klubeve të femrave në Ligën e Parë
20.05.2023
Makedonija Gjorçe Petrov është fituese e edicionit të 30-të të Kupës së Maqedonisë
FFM YouTube
PARAQIT PAREGULLSI
në numrin e telefonit pa pagesë
0800-15-800
Foto Galeria
Galerit e mbetura
Kalendari për ndeshjet ndërkombëtare
Кликни за повеќе
Lista e ndeshjeve
Të gjitha
Reprezentacioni A
U21
U19
U18
U17
U16
U15
Reprezentacioni A i femrave
FU19
FU18
FU17
FU16
Futsal Reprezentacioni A
Futsal U21
Reprezentacioni A
Zgjedh llojin e ndeshjes:
E Hënë
E Mart
E Mërkur
E Ejte
E Premte
E Shtunë
E Diell
Reprezentacioni A