Содржини

24.10.2019   Вести

Зоран Левески: Од нас очекувајте труд и големо залагање. Свесни сме што не очекува против Словенија

Бидете поддршка за македонската футсал репрезентација во СЦ „Јане Сандански“. Влезниците по цена од 100. денари за натпреварувачки ден.

24.10.2019   Вести

ФУТСАЛ квалификации за СП 2020 - Македонија вечерва од 20:00 часот се соочува со Словенија

Бидете поддршка за македонската репрезентација во СЦ „Јане Сандански“. Влезниците по цена од 100. денари за натпреварувачки ден.

14.10.2019   Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите.

Календар
А репрезентација