МК EN SQ 0.0709
Содржини

28.03.2016   Репрезентации - До 21 год

Николов и Зајков: Ние даваме се од себе, без разлика на противникот

Репрезентацијата на Македонија до 21 година го одработи последниот тренинг во пресред на квалификацискиот натпревар против Франција на „ММ Арената“ во Ле Ман.

Календар

28 Мар

14:00 Македонија - Бугарија
    У21 пријателска
18:00 Македонија - Белорусија
    А репрезентација пријателска
А репрезентација