Содржини

06.02.2017   А репрезентација - Вести

А репрезентација: Македонија ќе одигра контролен натпревар против Белорусија

Македонската А репрезентација на 28. март ќе одигра пријателски натпревар против селекцијата на Белорусија на Националната арена во Скопје.

Календар

06 Окт

15:00 Македонија - Србија
    У21 квалификации за Европско
20:45 Италија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

09 Окт

20:45 Македонија - Лихтенштајн
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација