Стратегиски план на ФФМ издание 2017

Објавено на 19 Декември, 2017 во Документи

Стратегиски план на ФФМ 2016 - 2021 - 2026 второ издание


За да ја отворите оваа содржина, ве молиме да се регистрирате или најавите.


   
   
Актуелности

17.05.2019    Вести

Првите луѓе на ФФМ на состанок со асоцијациите членки и раководството на УЕФА

Претседателот на ФФМ, Муамед Сејдини и генералниот секретар, Филип Поповски имаа средба и со Наташа Андонова. На нашата ...

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација