Резултати за примени кандидати во фудбалската паралелка во Тетово

Објавено на 10 Јуни, 2015 во Вести, Фудбалска академија


Во прилог резултатите за примените кандидати во фудбалската паралелка од спортската академија во Тетово:

Резултати Конечни Тетово.pdf    
   
Актуелности

23.11.2017    Вести

Македонија до 18 години славеше против Турција

Репрезентацијата до 18 години славеше со 1:0 над врсниците од Турција на пријателски меч во Скопје....

22.11.2017    Вести

Нашиот Јане: „Кога играм фудбал се чувствувам како сите други“

Тоа што е врзан за количка не го спречува 9 годишниот Јане да игра фудбал во секоја прилика....

Календар
А репрезентација