Распоред за третиот круг натпревари од 19-27 коло на Прва МФЛ

Објавено на 02 Март, 2015 во Прва МФЛ, Вести


Во продолжение распоредот за Третиот круг натпревари од 19-27 коло на Прва МФЛ

Tret KRUG - PRVA LIGA - 10 EKIPI, 2014-15.pdf    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација