Распоред за селектирање за Спортска Академија 2019

Објавено на 18 Април, 2019 во Вести, Фудбалска академија


Во продолжение распоредот за селектирање за СПОРТСКА АКАДЕМИЈА 2019:

СЕЛЕКТИРАЊЕ СПОРТСКА АКАДЕМИЈА 2019.pptx    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација