Распоред на делегати од Втора МФЛ 3 коло, 2014/2015

Објавено на 20 Август, 2014 во Втора МФЛ


Во прилог распоредот на делегати за 3 коло од Втора Македонска Фудбалска Лига:

Распоред на делегати Втора Лига 3. коло 2014-2015.pdf    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација