Распоред на делегати 2 коло Втора МФЛ 2014/15

Објавено на 13 Август, 2014 во Втора МФЛ


Во прилог распоредот на делегати за 2 коло од Втора Македонска Фудбалска Лига:

Распоред на делегати 2 коло Втора Лига 2014-2015.pdf    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација