Пријава на клубови за учество во Втора Футсал Лига

Објавено на 03 Септември, 2014 во Втора Футсал лига, Вести


Во прилог е пријавата за учество на клубови во Втората Футсал Лига за натпреварувачка сезона 2014/15:

Prijava za uchestvo mal fudbal.doc    
   
Актуелности
Календар

14 Ное

14:00 Македонија - Хрватска
    У19 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

17 Ное

17:00 Чешка - Македонија
    У19 квалификации за Европско

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации

20 Ное

17:00 Луксембург - Македонија
    У19 квалификации за Европско
А репрезентација