МК EN SQ 0.0945

Ферхан Хасани

Објавено на 16 Октомври, 2015 во Фудбалери


23 натпревари / 1 гол

Позиција: Среден ред

Датум на раѓање: 18.06.1990

Клуб: Шкендија   
   
Актуелности

21.02.2017    Вести

Тренерски форум - 15 години тренерска едукација на ФФМ

Фудбалската Федерација на Македонија одбележува 15 години тренерска едукација, а по тој повод е организиран Форум на Тре...

21.02.2017    Билети

Билетите за Европското првенство во Полска пуштени во продажба

Полската фудбалска федерација ги пушти во продажба билетите за европското првенство за репрезентации до 21 година преку ...

Календар
А репрезентација