Делегирање за првите четвртфинални финале КУП натпревари

Објавено на 23 Ноември, 2015 во Куп на Македонија


Во продолжение можете да го погледнете делегирањето за првите четвртфинални  финале КУП натпревари

Delegiranje 4 finale KUP.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација