Делегирање за финалните Куп натпревари, пионери, пом. пионери и жени

Објавено на 09 Мај, 2016 во Куп на Македонија


Во продолжение делегирање за финалните Куп натпревари пионери, помлади пионери и жени

FINALE 2016_PIONERI POMLADI PIONERI i ZENI.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација