Делегирање Втора МФЛ 22 коло, Исток и Запад, сезона 2018/19

Објавено на 19 Април, 2019 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ 22коло, Исток и Запад, сезона 2018/19

22 коло Втора МФЛ Исток.pdf 

22 коло Втора МФЛ Запад.pdf    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација