Делегирање Прва МФЛ 33 коло, сезона 2018/19

Објавено на 07 Мај, 2019 во Прва МФЛ


Во продолжение делегирањето на Прва МФЛ 33 коло, сезона 2018/19

33 коло Прва МФЛ.pdf    
   
Актуелности

22.05.2019    Вести

Академија ПАНДЕВ е победник во Купот на Македонија

Првата титула во својата историја, Академија Пандев ја освои по подобро изведување пенали против Македонија Ѓ.П....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација