Делегирање Прва МФЛ 26 коло, сезона 2018/19

Објавено на 01 Април, 2019 во Прва МФЛ


Во продолжение делегирањето за Прва МФЛ 26 коло

26 kolo Prva MFL.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација