Делегирање полуфинале КУП на РМ

Објавено на 29 Февруари, 2016 во Куп на Македонија


Во продолжение делегирањето за полуфинале КУП (први натпревари)

Delegiranje polufinale KUP (prvi natprevari).pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација