Делегирање на судии 5 коло Втора МФЛ 2014/15

Објавено на 04 Септември, 2014 во Втора МФЛ


Во прилог делегирањето на судии и службени лица за 5 коло од Втората Македонска Фудбалска Лига, за натпреварувачка сезона 2014/15:

Делегирање на судии 5 коло Втора МФЛ.pdf    
   
Актуелности
Календар

23 Окт

11:00 Шпанија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
15:15 Израел - Македонија
    У17 квалификации за Европско

26 Окт

14:30 Македонија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
14:30 Израел - Шпанија
    У17 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации
А репрезентација