Делегирање на реванш на полуфинални Куп натпревари, сезона 2018/19

Објавено на 08 Април, 2019 во Куп на Македонија


Во продолжение делегирање за реванш на полуфинални КУП натпревари

Полуфинале Куп РЕВАНШ.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација