Делегирање 24 коло Втора Лига Исток и Запад

Објавено на 02 Мај, 2019 во Втора МФЛ


Во продолжение можете да го погледнете делегирањето на судии и службени лица за 24 коло од Втора МФЛ Исток и Запад:

24 kolo Vtora MFL Istok.pdf 

24 kolo Vtora MFL Zapad.pdf    
   
Актуелности

22.05.2019    Вести

Академија ПАНДЕВ е победник во Купот на Македонија

Првата титула во својата историја, Академија Пандев ја освои по подобро изведување пенали против Македонија Ѓ.П....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација