Делегирање 21 коло Втора МФЛ Исток и Запад

Објавено на 16 Април, 2018 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ Исток и Запад 21 коло

21 коло Втора МФЛ Запад.pdf 

21 коло Втора МФЛ Исток.pdf    
   
Актуелности
Календар

23 Окт

11:00 Шпанија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
15:15 Израел - Македонија
    У17 квалификации за Европско

26 Окт

14:30 Македонија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
14:30 Израел - Шпанија
    У17 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации
А репрезентација