U luajtën ndeshjet gjysmëfinale të turneut përfundimtar Liga e Fëmijëve

Publikuar më 02 Јуни, 2018 Lajme, Ligat e Fëmijëve


Në qendrën stërvitore “Petar Milloshevski” sot u luajtën ndeshjet e çerekfinales dhe gjysmëfinales të turneut përfundimtar Liga e Fëmijëve e FFM-së në të cilën morrën pjesë thuajse 800 fëmijë të skuadrave finaliste nga e gjithë Maqedonia. Ndeshjet për vendet e treta, si dhe finalet në program janë për ditën e dielë.

Në vazhdim shihni rezultatet nga dita e sotme (e shtunë), si dhe orarin për takimet e të dielës:

Резултати 02.06 и распоред за 03.06.pdf    
   
Aktuale

22.10.2021    Lajme

FUTBOLL PA KUFIJ

...

21.10.2021    Lajme

FFM organizoi kamp stërvitor për arbitrat sipas kriteriumeve më të larta të UEFA-së

Arbitrat nga vendi punuan sipas programës së trajnerit kryesor kondicional dhe ekspertit stërvitor për arbitra elitar të...

Kalendar
Reprezentacioni A