Shorti në Shtëpinë e Futbollit: Makedonija GJP – Akademia Pandev dhe Struga TL – Sileks, ndeshjet gjysmëfinale të Kupës

Publikuar më 16 Март, 2021 Kupa e Maqedonisë, Lajme


Makedonija GJ.P. – Akademia Pandev dhe Struga Trim Lum – Sileks janë dyshet gjysmëfinale në Kupën e Maqedonisë.

Një ndeshje vendos për finalistin në Kupën e Maqedonisë për sezonin garues 2021.

Ndeshjet gjysmëfinale do të luhen me 7 prill 2021 me fillim nga ora 15:00. 
   
   
Aktuale
Kalendar

07 Окт

16:00 Ishujt Fare - Maqedoni
    U21 per kualifikimet në Europian

08 Окт

20:45 Lihtenshtajni - Maqedoni
    Reprezentacioni A Kualifikimet për botëror

11 Окт

20:45 Maqedoni - Gjermania
    Reprezentacioni A Kualifikimet për botëror
Reprezentacioni A