Personat zyrtar dhe arbitrat për ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës për kategori të reja

Publikuar më 11 Септември, 2018 Ligat e të Rrinjëve


   
   
Aktuale

22.10.2021    Lajme

FUTBOLL PA KUFIJ

...

21.10.2021    Lajme

FFM organizoi kamp stërvitor për arbitrat sipas kriteriumeve më të larta të UEFA-së

Arbitrat nga vendi punuan sipas programës së trajnerit kryesor kondicional dhe ekspertit stërvitor për arbitra elitar të...

Kalendar
Reprezentacioni A